70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Pożyczki bez bik-u najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Nasza firma stale analizuje potrzeby i oczekiwania klientów, dlatego oprócz szerokiej oferty produktów finansowych, specjalnie dla nich stworzyliśmy nową usługę, która umożliwia dodawanie ogłoszeń drogą online. Dzięki temu, że skupiamy wokół naszego portalu bardzo dużo użytkowników, dajemy możliwość korzystania całkowicie online z modułu ogłoszeniowego. Jeśli zatem chciałbyś coś kupić, czy sprzedać to u nas z łatwością możesz to zrobić. Na naszej stronie internetowej możesz dodawać ogłoszenia w różnych kategoriach takich jak: ubrania, obuwie, artykuły dla dzieci, zabawki, pojazdy, nieruchomości, artykuły dla zwierząt, elektronika, rolnictwo, dom, ogród, praca, muzyka, edukacja, hobby oraz inne. Dlatego jak sam widzisz, możesz tutaj znaleźć praktycznie wszystko. Możesz dodawać ogłoszenia o sprzedaży oraz możesz także szukać najlepszych ofert, które Cię interesują. Niewątpliwie znajdziesz tutaj również najlepsze oferty pracy z całej Polski. Jeśli chciałbyś przygarnąć bezdomnego psiaka, to tutaj także znajdziesz informacje o zwierzętach, które czekają w schroniskach na swoich właścicieli. Na naszej tronie znajdziesz mnóstwo produktów w najlepszych cenach. Dzięki specjalnych filtrom od razu wyszukasz, to co Cię interesuje. Warto tu zajrzeć, aby poszukać pomysłu na prezent na każdą okazję. Sprawdź i przekonaj się sam, że dodawanie ogłoszeń jeszcze nigdy nie było takie proste, a co najważniejsze wszystkie ogłoszenia umieścisz na naszej stronie całkowicie za darmo. Aby dodać ogłoszenie, wystarczy zaledwie kilka minut. Sprawdź, jak możesz dodać ogłoszenie:

– na początek należy dokonać rejestracji. Zatem wybierz zakładkę REJESTRACJA i wypełnij formularz. Wystarczy tutaj podać swoje dane osobowe, login, który wymyślasz sam, hasło, a także adres e-mail, który jest potrzebny do ukończenia rejestracji.  Na koniec klikasz w zarejestruj.

– Następnie należy zalogować się do swoje poczty elektronicznej, gdzie znajdziesz wiadomość przesłaną przez nas system. Aby potwierdzić rejestrację, należy kliknąć w otrzymany link.

– Kolejny krok to zalogowanie się na naszej stronie internetowej. Zrobisz to za pomocą ustawionego przez siebie hasła i loginu.

– Już jestem zalogowany i możesz dodawać ogłoszenia. Wystarczy wejść w zakładkę DODAJ OGŁOSZENIE. Aby Twoje ogłoszenie mogło zostać dodane, należy wybrać kilka danych w formularzu, dotyczących produktu, który chcesz wystawić. Wybierasz zatem kategorię produktu, nazwę, sporządzasz dokładny opis i podajesz cenę. Możesz także dodać wyraźnie zdjęcia, aby bardziej zachęcić do kupna.  I to już wszystko. Twoje ogłoszenie zostało dodane Prawda, że proste?  Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę z wiadomościami na naszej stronie internetowej, znajdziesz tu odpowiedzi na swoje ogłoszenia.