70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Leasing Oława zadzwoń 887332665

Pożyczki bez bik-u najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Leasing Oława zadzwoń 887332665

Leasing bez bik

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i wynajmu.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie przechodzi na twoją własność, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Legnica

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż różne urządzenia, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Świeżo otwarte firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skonsultujesz się z agentami, z którymi możesz się skontaktować za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Po prostu, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Rozmowa z doradcą, który oceni sytuację majątkową i podatkową, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to duże usprawnienie. Szczególnie ważne jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. W przypadku pojazdów,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, wypełniasz formularz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Profity działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w przypadku kolizji, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to że nie masz obowiązku kupienia samochodu, który leasingujesz. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Legnica oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdy wie, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każda osoba może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zgadzamy się na zawarcie umowy, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W zawartej umowie, określa się, że używamy samochodu, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nie ma żadnego przymusu wykupu samochodu.

Firma Leasing Legnica wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie wymaga informowania banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jest to więc bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Legnica

 

Zobacz również Leasing uproszczony

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x