70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Pożyczki bez bik-u najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Jeśli chciałbyś zainwestować swoje pieniądze i dodatkowo na tym zarobić mamy dla Ciebie idealną ofertę. Pożyczki społecznościowe to pożyczki, które udzielane są przez osoby fizyczne za pośrednictwem firmy finansowej odpowiednio zarejestrowanej w urzędach. Jest to całkowicie bezpieczny sposób inwestowania nadwyżki gotówki, dzięki czemu możesz kilkakrotnie powiększyć swój kapitał już w zaledwie kilka miesięcy. Nasza firma jest największym pośrednikiem w Polsce w udzielaniu pożyczek społecznościowych. Współpraca z nami to czysta przyjemność i realny zysk. Nie ma tu  mowy o utracie pieniędzy. Z nami możesz tylko wiele zyskać. Specjalnie dla naszych wspólników opracowaliśmy innowacyjny system w celu inwestowania swoich pieniędzy w pożyczki społecznościowe.

Zapewne zastanawiasz się, na czym dokładnie polega pożyczka społecznościowa?

Otóż Pożyczki społecznościowe polegają na tym, że klient ubiegający się o taką pożyczkę, na czas wpłaty swojego zobowiązania, przekazuje nam przedmiot zastawu, którego wartość musi być wyższa od kwoty udzielonej pożyczki. W momencie, kiedy klient przestanie spłacać swoje zobowiązanie, jego przedmiot zastawu zostanie sprzedany, a cały zysk z niego zostanie przekazany dla osoby udzielającej pożyczki społecznościowej.  Dlatego jak widzisz, nie ma możliwości, że stracisz swoje zainwestowane pieniądze.

W jaki sposób można udzielać pożyczek społecznościowych?

Każdy nasz wspólnik decydujący się na inwestowanie swoich pieniędzy w pożyczki społecznościowe otrzymuje dostęp do naszej specjalnej platformy internetowej. Tutaj dodajemy wszystkie wnioski o pożyczki społecznościowe, które klienci składają w naszej firmie. Inwestorzy sami wybierają sobie osoby, którym chcą udzielić pożyczki. Mają oni dostęp do wszystkich danych osób wnioskujących o pożyczkę, czyli o kwocie, jaka ich interesuje, do opisu przedmiotu zastawu czy też o oprocentowaniu. Po udzieleniu takiej pożyczki społecznościowej możesz cały czas monitorować jej spłatę poprzez swój dostęp do platformy. Wszystkie raty, które są wpłacane przez pożyczkobiorców, którym udzieliłeś pożyczki, są przelewane na Twoje indywidualne konto na platformie. Każdy wpływ na konto, możesz ponownie inwestować, udzielając kolejnych pożyczek.

 

Zapewne interesuje Cię, ile możesz zarobić na udzielaniu pożyczek społecznościowych?

Będąc inwestorem udzielającym pożyczek społecznościowych, dostajesz od naszej firmy stałą prowizję od wszystkich jej obrotów. Na Twój zarobek będą także składały się odsetki od udzielonych pożyczek, pieniądze pochodzące ze sprzedaży przedmiotu zastawu w razie ewentualnego braku spłaty, odsetki za nieterminowe spłaty pożyczek, a także opłaty, które pożyczkobiorcy poniosą za przesunięcie lub wydłużenie ostatecznego terminu spłaty zobowiązania. Co ważne, nasi inwestorzy osiągają pierwsze zyski z udzielania pożyczek społecznościowych już po 30 dniach od udzielenia pierwszej swojej pożyczki. Dlatego  jak widzisz, na zyski nie będziesz musiał długo czekać.

 

Jak doskonale wiesz, na rynku jest dostępnych wiele możliwości inwestowania pieniędzy, jednak wiele z nich jest bardzo niestabilnych. Inwestując z nami ,możesz być pewny, że pożyczki społecznościowe są w 100% bezpieczną inwestycją.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta współpracy i chciałbyś zacząć udzielać pożyczek społecznościowych skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo lub telefonicznie, a przedstawimy Ci indywidualną ofertę współpracy.

Pożyczki społecznościowe