70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Pożyczki bez bik-u najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w charakterze agenta kredytowego, to dobrze trafiłeś. Nasza firma daje Ci możliwość realizować swoje plany. Firma Pożyczki Bez BIK-u aktualnie skupia tysiące współpracujących agentów.  Współpraca z nami to czysta przyjemność.

Kliknij i zacznij zarabiać

Dzięki nam możesz wiele zyskać. Aby stać się naszym agentem, nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Jedyne czego będziemy od Ciebie wymagać, to znajomości z jak największą liczą osób. Dlatego, jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś otwarty i chętnie udzielasz rad, to jest to oferta właśnie dla Ciebie. Wsparcie, jakie od nas otrzymasz, zdecydowanie ułatwi Ci wejście na rynek i Twoją pracę. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, otrzymasz dostęp do specjalnej platformy dla naszych agentów.  Dzięki temu będziesz miał dostęp do wszystkich przeprowadzonych przez siebie transakcji, co znaczenie wpływa na skrócenie procesu kompletowania dokumentów.  Na każdym kroku otrzymasz wsparcie ze strony naszej firmy w postaci wskazówek jak krok po kroku wykonać każdą operację oraz przygotować każdy dokument. Na Twój zysk będzie składać się wcześniej uzgodniona prowizja z każdej podpisanej umowy, odsetki z niezapłaconych w terminie rat, a także opłaty za niespłacone zobowiązania wynikające z umów pożyczkowych. Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a przedstawimy Ci korzystne warunki współpracy.

Oferujemy także możliwość współpracy z największym lombardem w Polsce, czyli Polskim Lombardem, dla właścicieli małych lombardów. Współpraca pod skrzydłami Polskiego Lombardu wiąże się z samymi korzyściami i ciekawym doświadczeniem. A może nowe przepisy dotyczące działalności lombardowej zmusiły Cię do zamknięcia swojego interesu? Dzięki współpracy z Polskim Lombardem będziesz nadal mógł prowadzić swój biznes.

Dlaczego warto współpracować z Polskim Lombardem:

– przede wszystkim dlatego, że stawia na zaufanie. Zaufanie to sprawa, która jest bardzo ważna. Zdajemy sobie sprawę, że bez zaufania żaden biznes nie ma szans na osiągnięcie sukcesu. To właśnie Ci gwarantujemy. Polskiemu Lombardowi zaufało już ponad 1000 zadowolonych klientów.

– stabilność to kolejna cecha, która nas wyróżnia. Polski Lombard to stabilna firma na rynku. A jak każdy wie, stabilność w biznesie to luksus. Dzięki nam możesz sobie na taki luksus pozwolić. Stać Cię na to, ponieważ jesteś tego wart. Dzięki Polskiemu Lombardowi możesz sięgnąć po więcej.

–  Polski Lombard składa się w 100% z polskiego kapitału. Naszym celem jest wspieranie polskiego biznesu. Współpracujemy z  najlepszymi firmami w branży.

Na czym polega współpraca z Polskim Lombardem?

Jeśli zajmujesz się prowadzeniem lombardu, zostanie z Tobą zawarta umowa współpracy na sprzedaż pożyczek. Na umowie Polski Lombard będzie wpisany jako pożyczkodawca, a Ty będziesz widnieć na umowie jako przechowujący towar. Jakie będziesz miał z tego korzyści? To opłacalne i bardzo proste.  Co najważniejsze będziesz zarabiał na przechowywaniu towaru, a także na odsetkach od udzielonej pożyczki. Nam natomiast zapłacisz tylko niewielką uzgodnioną prowizję systemową, która zostaje ustalona w czasie negocjacji biznesowych. Dajemy gwarancję jasnej umowy i zysku. Polski Lombard może być także Twoim lombardem.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do specjalnej platformy lombardowej on-line. Poprzez tę platformę będziesz efektywniej zarządzać swoim biznesem oraz będziesz mógł udzielać pożyczek w uparciu o umowę lombardową. Będziesz miał do dyspozycji  także inne produkty finansowe, które będą dostępne dla Ciebie jako pośrednika i dzięki temu także będziesz mógł zarabiać.

Oferujemy współpracę dla lombardów i dla inwestorów.

Współpraca dla lombardów

 

Korzyści:

– Możesz dołączyć do rozpoznawanej marki, jaką jest Polski Lombard.

– Damy Ci dostęp do bardzo praktycznej i łatwiej w obsłudze platformy do obsługi lombardu i pożyczek.

– Będziesz mieć gwarancję nietykalności przez Urzędy Skarbowe, a także Komisję Nadzoru Finansowego.

– Będziesz mógł sprzedawać nowe pożyczki jako pośrednik.

– Nieodebrany towar z zastawu będzie wystawiony na sprzedaż na Twoim profilu Allegro bądź Facebooku.

– Będziesz mieć możliwość korzystania z naszych środków i zasobów w celu udzielania większych pożyczek pod nieruchomość.

-Będziesz mógł budować własną strukturę oddziałów w systemie lombardowym oraz ich nadzorowanie.

Co stracisz, jeśli nie zdecydujesz się na współpracę z Polskim Lombardem?

– Nie będziesz miał dostępu do praktycznego i innowacyjnego systemu lombardowego.

– Będziesz narażony na nieprzyjemności w licznych urzędach, jeśli nie dostosujesz się do przepisów znowelizowanej ustawy.

– Nie będziesz posiadał dostępu do dodatkowych produktów finansowych znanych firm i dodatkowej gotówki na pożyczki.

– Nie będziesz mógł budować własnej struktury w systemie lombardowym.

Współpracując z Polskim Lombardem, możesz tylko zyskać.

Współpraca dla inwestorów

 

Ze względu na rosnące zainteresowanie pożyczkami pod zastaw został stworzony innowacyjny system inwestowania w pożyczki społecznościowe.

U nas pożyczki, które są udzielane klientom, są zabezpieczone zastawem. Dzięki temu niemal 100% pożyczek będzie spłacanych i będą one opłacalne. Oferujemy zysk w wysokości 5% miesięcznie od każdej udzielonej pożyczki.

Gwarantujemy przejrzyste warunki:

Klient chcący pożyczyć pieniądze, kontaktuje się z nami. My weryfikujemy klienta oraz przedmiot zastawu i proponujemy kwotę pożyczki. Ty otrzymujesz powiadomienie i akceptujesz ofertę, a następnie przelewasz kwotę pożyczki na podany rachunek bankowy klienta za naszym pośrednictwem.

Dalej sprawą zajmiemy się my, także nie będziesz musiał się martwić, czy klient spłaci pożyczkę, czy może nie. Ewentualnie będziemy windykować klienta lub sprzedamy zastawiony przedmiot. Co dla Ciebie ważne jako dla inwestora, co miesiąc otrzymasz prowizję na swój wkład finansowy w udzieloną pożyczkę. Nie ma znaczenia czy klient spłacił pożyczkę, czy też przedłużył termin spłaty. W przypadku gdy klient spłaci pożyczkę, Ty otrzymasz zwrot kwoty z pożyczki. Jeśli klient pożyczki nie spłaci, otrzymasz stałe 5% wartości odsetek od udzielonej kwoty pożyczki. Bez względu na sytuację i tak zyskasz.

Cały czas będziesz miał dostęp do systemu transakcyjnego i zobaczysz, ile jest ogólnie udzielonych pożyczek, a ile już spłaconych.

W specjalnym panelu administracyjnym będziesz miał wgląd do wszystkich danych dotyczących: kto zaciągnął pożyczkę, pod co jest udzielona i co stanowi jej zabezpieczenie, a także do fotografii przedmiotu zastawu.